koszyk
Start Wydarzenia Webinarium

Fraisa E-Cut - proste podejście do frezowania Webinarium

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium dotyczącym nowej serii uniwersalnych frezów do obróbki różnych gatunków stali - Fraisa E-Cut. Podczas spotkania zaprezentujemy nowatorskie podejście szwajcarskiego producenta narzędzi do obróbki skrawaniem i wynikające z tego korzyści.

WEŹ UDZIAŁ:
Data wydarzenia: 19 maja 2020
Godzina 11:00 - 12:00
Zapisy na webinarium będą możliwe do 18 maja 2020.

Dzień przed wydarzeniem otrzymasz link do transmisji na żywo z loginem i hasłem. Z webinarium można połączyć się wcześniej – już ok 10 min przed system jest w trybie oczekiwania – pokazuje wtedy planszę z informacją, że webinarium wkrótce się rozpocznie. Po zakończonym seminarium każdy z uczestników otrzymuje link do filmu z webinarium, do którego można zawsze wrócić, aby odświeżyć sobie poruszane w nim zagadnienia.

Zapraszamy do rejestracji!
19 maj 2020
11:00 Godzina

WEBINAR ONLINE

mgr inż. Maciej Drajerczak
-- dni
-- godz
-- min
-- sek
Wydarzenie już się odbyło

Pokażemy również jak użyteczne jest korzystanie z darmowego, dostępnego on-line oprogramowania wspierającego pracę technologów i programistów ToolExpert E-Cut. System ten pozwala na szybkie dobranie właściwego narzędzia wraz ze szczegółowymi informacjami wdrożeniowymi. Zaprezentujemy to Państwu na ciekawych przykładach z życia.

Prelegenci

Imię i nazwisko

mgr inż. Maciej Drajerczak

Organizacja ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo-ITA
ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Poznańska 104, Skórzewo,  60-185 Poznań
tel: +48612225800 fax: +48612225801
created by: montownia.com