Z przyjemnością ogłaszamy kolejną edycję seminarium z techniki współrzędnościowej, które odbędzie się we wrześniu nad Zalewem Sulejowskim. Po udanych wydarzeniach w poprzednich latach z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami, aby wspólnie odkrywać nowe możliwości i dzielić się wiedzą.
Rejestracja i zgłoszenia: Prosimy o kontakt mailowy na adres: szkolenia@igel-cmm.com oraz tomasz.kedzierski@wenzel-polska.pl
Zapraszamy na Seminarium z Techniki Współrzędnościowej 2026!