Webinarium Fraisa

Zapraszamy do uczestnictwa w darmowym webinarium organizowanym przez firmę Fraisa poruszającym tematykę wydajnej obróbki zgrubnej stali nierdzewnych oraz stopów niklu...
koszyk

Nowość
TopMap Pro.Surf+

Producent: POLYTEC
TopMap Pro.Surf+ jest systemem pomiarowym, który może jednocześnie mierzyć  chropowatość powierzchni i odchylenie kształtu.  Jest to połączenie różnych sensorów w jednym precyzyjnym, niezawodnym i ekonomicznym urządzeniu. Dodatkowy czujnik chropowatości i inteligentna akwizycja danych przenosi zaawansowany system pomiaru powierzchni TopMap Pro.Surf na wyższy poziom, tworząc instrument typu „wszystko w jednym”.

Masz pytania? Chcesz zamówić? Skontaktuj się z nami!

Opis produktu

Usługa pomiarowa
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Szkolenie produktowe
Szybkie ofertowanie
Oprogramowanie kontrolno-pomiarowe
Prezentacja zdalna

TopMap Pro.Surf+ jest systemem pomiarowym, który może jednocześnie mierzyć  chropowatość powierzchni i odchylenie kształtu.  Jest to połączenie różnych sensorów w jednym precyzyjnym, niezawodnym i ekonomicznym urządzeniu. Dodatkowy czujnik chropowatości i inteligentna akwizycja danych przenosi zaawansowany system pomiaru powierzchni TopMap Pro.Surf na wyższy poziom, tworząc instrument typu „wszystko w jednym”. Powstały  w ten sposób system Pro.Surf+ jest idealny do pomiaru precyzyjnych powierzchni – w laboratorium metrologicznym, blisko produkcji, a nawet bezpośrednio na linii produkcyjnej.

Do pobrania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami, nasi eksperci pomogą dobrać produkt pod Twoje indywidualne potrzeby i przygotują ofertę.

Zobacz również

Usługi

Wydarzenia w ITA

W najbliższym czasie nie planujemy żadnych wydarzeń, ale możesz zapisać się do naszego newslettera, a my poinformujemy Cię o nadchodzących wydarzeniach.

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Poznańska 104, Skórzewo,  
60-185 Poznań
fax: +48612225801

Obserwuj nas

created by: montownia.com