koszyk

Nowość
Tablet z systemem Android KERN ODC

Producent: KERN & SOHN
Tablet z systemem Android i preinstalowanym oprogramowaniem do podglądu obrazu z możliwością jego zachowania. Urządzenie oferuję bezpośrednią obserwację próbki na ekranie. Idealnie nadaje się do pracy w laboratorium, na produkcji a także do celów demonstracyjnych i edukacyjnych dla studentów. Oprogramowanie umożliwia tworzenie filmów i obrazów w celach dokumentacyjnych. Dostępne są również proste pomiary kąta, odległości, średnicy.
Dostępny na zamówienie (2 tygodnie)
4 892,47 / szt.
+ 03

Opis produktu

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Profesjonalne doradztwo
Szkolenie produktowe
Szybkie ofertowanie
Prezentacja zdalna

Tablet z systemem Android i preinstalowanym oprogramowaniem do podglądu obrazu z możliwością jego zachowania. Urządzenie oferuję bezpośrednią obserwację próbki na ekranie. Idealnie nadaje się do pracy w laboratorium, na produkcji a także do celów demonstracyjnych i edukacyjnych dla studentów. Oprogramowanie umożliwia tworzenie filmów i obrazów w celach dokumentacyjnych. Dostępne są również proste pomiary kąta, odległości, średnicy. Automatycznie ustawiane parametry takie jak balans bieli czy kontrast pozwalają na obserwację ostrego i bogatego w szczegóły obrazu. Zintegrowane interfejsy zapewniają szereg dodatkowych funkcji takich jak zachowywanie zdjęć na pamięci USB, przesyłanie obrazy na zewnętrzny ekran, podłączenie mysz, czy pracę z siecią WLAN.

Specyfikacja

Specyfikacja techniczna Tabletu Kern ODC
Ekran dotykowy:
9,7”
Rozdzielczość:
2048x1536 pikseli
CPU:
Quad Core Cortex-A17; 1,8 Ghz
System:
Android 5.1
Kamera:
5 MP CMOS 1/2,5”
Wymiary:
238x51x206 mm
Masa:
0,65 kg

Do pobrania

Specyfikacja techniczna Tabletu KERN ODC

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami, nasi eksperci pomogą dobrać produkt pod Twoje indywidualne potrzeby i przygotują ofertę.

Zobacz również

Wydarzenia w ITA

W najbliższym czasie nie planujemy żadnych wydarzeń, ale możesz zapisać się do naszego newslettera, a my poinformujemy Cię o nadchodzących wydarzeniach.

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Poznańska 104, Skórzewo,  
60-185 Poznań
fax: +48612225801

Obserwuj nas

created by: montownia.com