koszyk

Mikroskop inwersyjny KERN OCO

Producent: KERN & SOHN
Modele KERN OZS-5 to bogato wyposażone, stabilne mikroskopy odwrócone bardzo łatwe w obsłudze, idealne do wszystkich typowych, rutynowych zastosowań. W standardowym wyposażeniu otrzymujemy- tubus trójokularowy Wide Field z dużym polem widzenia, nadrukowana, dwustronnie podziałką do regulacja dioptrii, obiektyw z nieskończoną regulacją planachromatyczną. Dodatkowo w zestawie znajduje się jeden rewolwer do 5 obiektywów, duży mechanicznie regulowany stolik do przedmiotowy i jeden zestaw z kontrastem fazowym do mikroskopii
Wybierz wariant:
Dostępny na zamówienie (2 tygodnie)
16 363,19 / szt.
+ 02

Opis produktu

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Profesjonalne doradztwo
Szkolenie produktowe
Szybkie ofertowanie
Prezentacja zdalna

Modele KERN OZS-5 to bogato wyposażone, stabilne mikroskopy odwrócone bardzo łatwe w obsłudze, idealne do wszystkich typowych, rutynowych zastosowań. W standardowym wyposażeniu otrzymujemy- tubus trójokularowy Wide Field z dużym polem widzenia, nadrukowana, dwustronnie podziałką do regulacja dioptrii, obiektyw z nieskończoną regulacją planachromatyczną. Dodatkowo w zestawie znajduje się jeden rewolwer do 5 obiektywów, duży mechanicznie regulowany stolik do przedmiotowy i jeden zestaw z kontrastem fazowym do mikroskopii.


W zależności od modelu montowany jest duży mechaniczny, regulowany stolik. Kondensor Abbe z przesłonami aperturowymi i dużą odległością roboczą 72 mm oraz dokładną regulacją i podziałką 0,001 mm dla przemieszczenia stawiają ten mikroskop na czele najlepszych urządzeń do obserwacji preparatów w świetle przechodzącym. Z produktem związany jest również szeroki asortyment opcjonalnych soczewek , okularów, i innych akcesoriów, umożliwiających wykorzystanie produktu w popularnych i profesjonalnych badaniach mikroskopowych.

Specyfikacja

Specyfikacja techniczna mikroskopu inwersyjnego KERN serii OCO-2
SERIA:
OCO-255
OCO-256
UKŁAD OPTYCZNY:
Infinity
Infinity
RODZAJ KONSTRUKCJI:
binokularowy
binokularowy
OŚWIETLENIE:
30W Halogen (odbite)
30W Halogen (odbite)
OKULAR:
HWF 10× Ø 20.0 mm
HWF 10× Ø 20.0 mm
TUBUS OBIEKTYWÓW:
nachylony pod kątem 45 °
nachylony pod kątem 45 °
OBIEKTYWY:
10 x / 20 x / 40 x
10 x / 20 x / 40 x
ROZSTAW OKULARÓW:
52 ... 75 mm
52 ... 75 mm
16363.19
16363.19

Do pobrania

Zobacz również

Zapytaj o produkt

Wyślij

Wydarzenia w ITA

W najbliższym czasie nie planujemy żadnych wydarzeń, ale możesz zapisać się do naszego newslettera, a my poinformujemy Cię o nadchodzących wydarzeniach.

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Poznańska 104, Skórzewo,  
60-185 Poznań
fax: +48612225801

Obserwuj nas

created by: montownia.com