koszyk
Start
Oferta
Automatyka pomiarowa i inspekcyjna
Roboty przemysłowe Mecademic Trójosiowy joystick USB z dwoma przyciskami

Nowość
Akcesoria do robota Meca500 Trójosiowy joystick USB z dwoma przyciskami

Producent: MECADEMIC
Sterowanie robotem Meca500 może odbywać przez przeglądarkę internetową uruchomioną na komputerze, używając do tego myszy komputerowej lub touchpad. Od wersji 8 oprogramowania sprzętowego można również używać 6-osiowej myszy SpaceMouse firmy 3DConnexion lub opracowanego przez Mecademic 3-osiowego joysticka USB z dwoma przyciskami.

Masz pytania? Chcesz zamówić? Skontaktuj się z nami!

Opis produktu

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Profesjonalne doradztwo
Szybkie ofertowanie

Sterowanie robotem Meca500 może odbywać przez przeglądarkę internetową uruchomioną na komputerze, używając do tego myszy komputerowej lub touchpad. Od wersji 8 oprogramowania sprzętowego można również używać 6-osiowej myszy SpaceMouse firmy 3DConnexion lub opracowanego przez Mecademic 3-osiowego joysticka USB z dwoma przyciskami. Użytkownicy CAD, którzy są już przyzwyczajeni do myszy SpaceMouse, uznają ją za intuicyjną do poruszania robotem. Jednak projektanci stanowisk zrobotyzowanych wskazane jest aby korzystali z oferowanego joysticka klasy przemysłowej, który jest sztywniejszy i bardziej precyzyjny. Wymagana dodatkowa siła do manipulacji joystickiem, zapobiega jednocześnie przypadkowym ruchom, a dla większej dokładności zastosowano w nim czujniki wykorzystujące efekt Halla. Dzięki zastosowaniu joysticka można z łatwością poruszać robotem z niewielkimi prędkościami wzdłuż lub wokół jednej osi.

Joystick ma solidną aluminiową podstawę na gumowych podkładkach, co zapewnia większą stabilność i jest wyposażony w kabel USB.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami, nasi eksperci pomogą dobrać produkt pod Twoje indywidualne potrzeby i przygotują ofertę.

Zobacz również

Wydarzenia w ITA

W najbliższym czasie nie planujemy żadnych wydarzeń, ale możesz zapisać się do naszego newslettera, a my poinformujemy Cię o nadchodzących wydarzeniach.

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Poznańska 104, Skórzewo,  
60-185 Poznań
fax: +48612225801

Obserwuj nas

created by: montownia.com