koszyk
Start Aktualności Promocja na przenośne chropowatościomierze W5 oraz W10

Promocja na przenośne chropowatościomierze W5 oraz W10

Rozpoczęliśmy wyjątkową akcję promocyjną na przenośne przyrządy do pomiaru chropowatości W5 i W10 firmy Hommel-Etamic! W ramach promocji wymienione przyrządy objęte są 20% rabatem od ceny katalogowej.

Przekonaj się, że pomiar chropowatości może być szybki, precyzyjny i prosty!  Wykonanie pomiaru bezpośrednio na produkcji pozwala uzyskać natychmiastową informację o jakości powierzchni, co przekłada się bezpośrednio na efektywność procesu produkcyjnego.

Każdy system może być dostarczony z certyfikatem niezależnego laboratorium akredytowanego ISO 17025. Urządzenie można wyposażyć z statyw umożliwiający wykonywanie pomiarów w trudno dostępnych miejscach oraz dodatkowe głowice do pomiaru w małych otworach, czy w zagłębieniach. Oprogramowanie Evovis może sprawić, że W5 i W10 staną się mobilnymi stacjami do wnikliwej analizy i raportowania uzyskanych wyników. Brak wymogu kalibracji przyrządu to dodatkowa zaleta, która nie wymaga od operatora specjalistycznej wiedzy na temat teorii pomiarów chropowatości. 

 

Promocja obowiązuje od dnia 22.04.2024 r. do dnia 31.08.2024 r.
Dotyczy samego przyrządu pomiarowego, bez wyposażenia dodatkowego i certyfikatu wzorcowania przez laboratorium akredytowane!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

logo-ITA
ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Poznańska 104, Skórzewo,  60-185 Poznań
fax: +48612225801
created by: montownia.com