koszyk
Start
Aktualności Półmaska ochronna z wymiennym filtrem

Półmaska ochronna z wymiennym filtrem

Metrologia i obróbka w dobie koronawirusa musi się zmierzyć z dodatkowym wyzwaniem, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy każdemu zatrudnionemu pracownikowi. W związku z tym wprowadzamy do swojej oferty półmaski, wyprodukowane w ramach polskiej inicjatywy producentów, uczelni i laboratoriów, w którym to przedsięwzięciu też mieliśmy (i mamy) przyjemność uczestniczyć. Półmaska posiada wymienny filtr ochronny klasy P2 zgodny z normą EN 143 i zabezpiecza przed aerozolami cząstek stałych

Konstrukcja półmaski ułatwia swobodne oddychanie, przez co sprawdza się w codziennym użytkowaniu, także w drodze do pracy lub szkoły. Filtrowanie zabezpiecza układ oddechowy, dlatego zalecamy stosowanie nawet przy krótkotrwałym przebywaniu w środowisku szkodliwym dla zdrowia. Powietrze wdychane z otoczenia przechodzi przez materiał filtracyjny w wymiennym filtrze, gdzie jest oczyszczane. Powietrze wydychane usuwane jest na zewnątrz inną drogą, przez górny zawór w części twarzowej, dzięki czemu nie powoduje wilgotności w układzie filtrującym.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wydarzenia w ITA

W najbliższym czasie nie planujemy żadnych wydarzeń, ale możesz zapisać się do naszego newslettera, a my poinformujemy Cię o nadchodzących wydarzeniach.

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Poznańska 104, Skórzewo,  
60-185 Poznań
fax: +48612225801

Obserwuj nas

created by: montownia.com