koszyk
Start
Aktualności ITA z wyróżnienem Diamenty Forbesa 2021!

ITA z wyróżnienem Diamenty Forbesa 2021!

Z przyjemnością informujemy, iż firma firma została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2021.

Już po raz trzynasty w porozumieniu z redakcją „Forbesa” Bisnode Polska opracowała zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa 2021. W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swą wartość. Diamentami „Forbesa” zostały te o dodatnim wyniku finansowym i współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, według ratingu Bisnode. Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2021” zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy.

Znaleźć się wśród firm wyróżnionych tytułem „Diamenty Forbesa 2021” to ogromny powód do dumy.Jak pisze magazyn „Forbes”, zwycięzcy, czyli jeźdźcy nowych trendów, to najszybciej rozwijające się firmy w Polsce. Diamenty Forbesa to doskonały wskaźnik umożliwiający śledzenie trendów kształtujących polską gospodarkę.


Dziękujemy za zaufanie!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wydarzenia w ITA

W najbliższym czasie nie planujemy żadnych wydarzeń, ale możesz zapisać się do naszego newslettera, a my poinformujemy Cię o nadchodzących wydarzeniach.

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Poznańska 104, Skórzewo,  
60-185 Poznań
fax: +48612225801

Obserwuj nas

created by: montownia.com